KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14912020
nr 1491 2020
Akvarell
WOLFGANG REHBACH. Stora Gråmunkegränd, Storkyrkan, Gamla Stan. Signerad. Akvarell, 65x45 cm, yttermått inklusive ram: 81x59 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:55:06
700 kr
800 kr
900 kr
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
6
2.400 kr
6
2.600 kr
2.600 kr
6
2.600 kr (Budbetjänt)
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm